You are currently viewing Dla kogo jest wibrujące jajeczko erotyczne Foxshow ?
Dla kogo jest wibrujące jajeczko erotyczne Foxshow ?

Dla kogo jest wibrujące jajeczko erotyczne Foxshow ?

  • Post author:
  • Post category:Tips

Jajeczka wibrujące nieduże akcesoria erotyczne, które są jednoczenie bardzo uniwersalne. Po wprowadzeniu do waginy są niewidoczne, pozwalają więc na dyskretną stymulację w miejscu publicznym, mogą być używane przy masturbacji, sprawdzają się w czasie gry wstępnej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi bliżej, zdecydowanie są tego warte.

Jak zbudowane jest wibrujące jajko?

Wibrujące jajeczka Foxshow mają nieduże rozmiary i anatomiczny kształt. Oznacza to, że po włożeniu utrzymują się w waginie bez przytrzymywania. Można z nimi chodzić, leżeć, siedzieć – jajeczko nadal będzie bezpiecznie tkwiło w środku. By je wyjąć, wystarczy pociągnąć za ogonek, do tego celu właśnie przeznaczony. Jeśli będziecie mieć problem z wyjęciem, wystarczy użycie odrobiny środka nawilżającego. Powinien to być lubrykant wodny, bo jajeczka Foxshow pokryte są silikonem, więc nie można używać ich z silikonowymi żelami intymnymi.

Jajeczko wibrujące – jak używać?

Jest wiele sposobów na sprawienie, by życie erotyczne było bogatsze w doznania. Jajeczka wibrujące są jednym z nich – chociaż możliwe, że trochę niedocenianym. Tymczasem mają w sobie duży potencjał i z ich używania każda kobieta może mieć dużo przyjemności.
Najbardziej typowym sposobem na używanie jajeczka wibrującego jest oczywiście jego wprowadzenie do pochwy. Jednak zanim to zrobicie, z powodzeniem możecie używać go do stymulacji łechtaczki. Jajka erotyczne Foxshow są stosunkowo nieduże, bez problemu mieszczą się w dłoni. Stymulacja łechtaczki przez włożeniem jajeczka pozwoli się rozluźnić, pobudzić i sprawi, że jego aplikacja będzie łatwiejsza.
Jajeczko po włożeniu spoczywa na tyle głęboko w waginie, że nie ma ryzyka jego przypadkowego wypadnięcia. Dlatego część osób decyduje się używać jajeczek wibrujących Foxshow nie tylko w sypialni, ale też w miejscach publicznych. To bardzo ekscytujący sposób stymulacji, chociaż oczywiście nie dla każdego – wymaga sporej odwagi. Natomiast na pewno każda kobieta będzie miała przyjemność z używania jajeczka podczas gry wstępnej lub masturbacji. Dyskretne pobudzenie od wewnątrz bardzo skuteczniej potęguje doznania i pozwala przeżyć mocny orgazm.

Jajeczko wibrujące Foxshow i gra wstępna

Nie jest tajemnicą, że kobiety potrzebują urozmaiconej gry wstępnej o odpowiedniej długości, by móc przeżyć mocny, satysfakcjonujący orgazm. Jajeczko wibrujące bardzo dobrze nadaje się do tego celu. Można wprowadzić je do waginy nie krępując ruchów kobiety, jak może to mieć miejsce w przypadku wibratora (przeczytaj jak używać wibratorów Foxshow). Sterowanie za pomocą pilota pozwoli na swobodną zmianą programów i dopasowanie ich do preferencji kobiety. Jednocześnie w czasie stymulacji jajeczkiem partnerzy mogą pieścić się na inne sposoby. Dotykać, całować, uprawiać seks francuski, stosować inne akcesoria erotyczne, zarówno dla niej, jak i dla niego. Świetnie będzie spisywać się w czasie gry wstępnej z wykorzystaniem olejków stymulujących i pobudzających łechtaczkę, jak prezentowane na stronie https://www.erotino.pl/73-dla-kobiet. Zdecydowanie warto sięgnąć po wibrujące jajko Foxshow, jeśli zależy wam na ekscytującej i bogatej we wrażenia stymulacji i grze wstępnej.