You are currently viewing Jak używać wibratorów Foxshow? Co trzeba o nich wiedzieć?
Jak używać wibratorów Foxshow? Co trzeba o nich wiedzieć?

Jak używać wibratorów Foxshow? Co trzeba o nich wiedzieć?

  • Post author:
  • Post category:Tips

Kwestia „co to jest wibrator” raczej nie pojawia się już w waszych pytaniach. Z tymi gadżetami erotycznymi zaznajomionych jest coraz więcej osób. Chętnie sięgają po nie kobiety i pary, przebierając wśród różnorodnych wzorów i typów wibratorów. Foxshow stara się proponować jak najlepsze modele, zdolne zaspokoić potrzeby wszystkich kobiet.

Jaki wibrator wybrać?

Odpowiedź na to pytanie może być prosta – taki, jaki sprawiać będzie wam najwięcej przyjemności. Ciężko w ciemno wskazać konkretny rodzaj czy wielkość, bo kobiety mają przecież bardzo indywidualne potrzeby i wymagania.

Można jednak zauważyć, że wśród wibratorów Foxshow dwa rodzaje cieszą się szczególnym uznaniem kobiet i są najchętniej przez nie wybierane.

Są to tak zwane króliczki, czyli wibratory wielofunkcyjne ze stymulatorem łechtaczki oraz wibratory do punktu G. Dodajmy od razu, że również króliczki mogą służyć do stymulacji punktu G. Tak naprawdę chodzi tu bowiem tylko o budowę trzonu wibratora, który jest specyficznie zagięty do góry. To właśnie pozwala na stymulację punktu G, a może być też połączone z masażem łechtaczki.

Wibratory króliczki Foxshow pobudzają więc najbardziej czułe miejsca na kobiecym ciele. To chyba dobra odpowiedź na pytanie „jaki wibrator kupić”. Tak też robi wiele kobiet. Chociaż oczywiście nie wszystkie, bo z kolei spora część kobiet najbardziej ceni sobie modele jak na stronie https://www.erotino.pl/52-wibratory-naturalne, czyli o wyglądzie realistycznym, do złudzenia przypominającym męskie wyposażenie.

Jaki wibrator najlepszy? Jaki polecacie?

Wspomniane króliczki są bardzo popularne, ale warto zwrócić uwagę również na inne cechy wibratorów Foxshow. Zastanawiając się, jaki wibrator polecić, sugerujemy na pewno rozważyć jego wielkość. Czy ma to być model mniejszy, ale bardziej poręczny, łatwiejszy do przechowywania? Mniejsza średnica jest też odpowiednia dla osób początkujących, nieprzyzwyczajonych do używania gadżetów erotycznych. Czy może coś większego? Najlepszy wibrator dla kobiety nie zawsze będzie taki sam – w zależności od jej potrzeb i tego, co lubi. Na pewno przed ostateczną decyzją warto przejrzeć ofertę prezentowaną na stronie https://www.erotino.pl/33-wibratory.

Ile kosztuje wibrator Foxshow?

To kolejne z pytań, które często się pojawiają. Foxshow stawia jednak na połączenie jakości, funkcjonalności i ceny. Dzięki temu wibratory Foxshow opinie zbierają dobre, nie stanowiąc przy tym obciążenia dla kieszeni. Ile więc kosztuje wibrator Foxshow? Na stronie sklepu Erotino.pl  zapłacicie nawet poniżej 100 zł za wielofunkcyjnego króliczka, wyposażonego w 10 programów, ogrzewany trzon, ładowanie USB. Przyznacie, że taka cena jest naprawdę atrakcyjna.

Jak korzystać z wibratora? Jak włożyć wibrator?

Osoby początkujące, dla których wibrator Foxshow jest pierwszy tego typu zakupem, często zadają podobne pytania. Nic w tym dziwnego, uspokajamy. I spokój też zalecamy osobom, które zastanawiają się, jak się bawić wibratorem. Dobrze jest się rozluźnić, wziąć przyjemną kąpiel, wypić kieliszek wina. Zacząć od najniższego poziomu wibracji, pieszcząc przy tym łechtaczkę, sutki, poznając wibrator i jego możliwości. Jak włożyć wibrator? Sugerujemy użycie środka nawilżającego. Ponieważ wibratory Foxshow pokryte są silikonem, to musi to być lubrykant wodny. Z jego pomocą dużo prościej będzie włożyć wibrator i poznać jego prawdziwe możliwości.