You are currently viewing Dla kogo są zabawki analne Foxshow? Jak ich używać?
Dla kogo są zabawki analne Foxshow? Jak ich używać?

Dla kogo są zabawki analne Foxshow? Jak ich używać?

  • Post author:
  • Post category:Tips

Zabawki analne są popularnie nie tylko wśród kobiet, ale też wśród mężczyzn. Korki, zatyczki, koralki czy sondy analne mogą być z powodzeniem używane przez każdego. Dla mężczyzn dedykowane są bardziej wyrafinowane akcesoria, jak masażery prostaty, z których można czerpać zaskakująco dużą przyjemność. Foxshow stoi na stanowisku, że życie erotyczne można ubarwić na wiele sposobów, stąd też swoje zabawki analne kieruje do wszystkich, niezależnie od płci.

Co daje korek analny?

Korki analne, zwane też zatyczkami, albo z angielska buttplugami, to akcesoria erotyczne, służące do penetracji anusa. Można je używać na różne sposoby – nosić pod ubraniem, w czasie seksu, penetrować nimi, korzystać z opcji wibracji czy pompowania. Stymulacja analna niesie ze sobą duży ładunek przyjemności, chociaż nie zawsze jest prosto przekonać się do niej. Jak to zrobić?

Jak zacząć korzystać z zabawek analnych Foxshow?

Przede wszystkim trzeba zaakceptować fakt, że jest to strefa erogenna, więc jej pobudzanie nie jest czymś nienaturalnym czy dziwnym. Nie każdy decyduje się na seks czy zabawę analną właśnie z powodów oporów psychicznych, czy światopoglądowych. Mogą one być na tyle mocne, że dana osoba nie przekona się do stymulacji analnej i taki fakt też trzeba zaakceptować. Można zaproponować partnerowi czy partnerce eksperymenty z zabawkami analnymi Foxshow, ale nie polecamy zbyt długiego „męczenia” tematu.

Jak używać zabawek analnych?

Niezależnie od tergo, czy zdecydujecie się na masażer prostaty Foxshow, czy na klasyczny korek analny, przed użyciem warto upewnić się do do kilku rzeczy.

Ważny jest materiał, z którego zrobiono dane akcesorium. Zazwyczaj będzie to silikon – w niego np. wykonane są wszystkie zabawki analne Foxshow. To materiał bardzo przyjazny w dotyku, naturalny, przyjemny w używaniu. Seks i stymulacja analna koniecznie jednak wymagają nawilżania i użycia lubrykantów. Stosując silikonowe zabawki analne trzeba pamiętać, by sięgać po lubrykanty wodne, najlepiej przeznaczone do seksu analnego.

Kolejną kwestią jest higiena. Przed włożeniem zabawek analnych zaleca się wykonać lewatywę lub użyć gruszki analnej, aby oczyścić odbyt. Następnie odczekać ok. godziny – dwóch i dopiero używać sex gadżetów. Ta wersja jest najbardziej higieniczna, chociaż można też po prostu odczekać ok. 2 godzin od ostatniego wypróżnienia, bez używania lewatywy.

Ta druga opcja zazwyczaj wystarczy w przypadku używania niedużych korków analnych albo masażerów prostaty. Raczej nie sprawdzi się w przypadku wibratorów analnych czy penetracji z udziałem akcesoriów lub partnera. Szukając dużego wyboru akcesoriów analnych warto odwiedzić stronę https://www.erotino.pl/44-zabawki-analne.

Jak używać masażera prostaty Foxshow?

Prostata zwana jest także męskim punktem G. Oznacza to, że jest bardzo wrażliwa na stymulację. Odpowiednie jej pobudzenie może sprowadzić mocny i głęboki orgazm. Stąd też wielu mężczyzn decyduje się na masaż prostaty w czasie masturbacji albo seksu. Dodajmy, że stymulacja prostaty może być przyjemna dla każdego mężczyzny i nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną.

Masażery prostaty Foxshow to nowoczesne, zaawansowane urządzenia, dopasowane do męskiej anatomii. Specyficznie wygięty trzon sprawia, że po wprowadzeniu same „znajdują” prostatę, są bowiem ukształtowane tak, jak męskie ciało.

Stymulatory prostaty od Foxshow są wygodne w użyciu, sterowane pilotem, by zawsze można było bez problemu dobrać odpowiedni program pracy. Zazwyczaj mają dwa ramiona – jedno pobudza prostatę od wewnątrz, drugie w tym czasie masuje krocze od zewnątrz. W niektórych masażerach Foxshow można spotkać ciekawą opcję, zwaną wave motion. To ruch główki masażera na podobieństwo kiwającego palca, który bardzo skutecznie rozbudza prostatę.

Odpowiadając więc na pytanie „dla kogo są masażery prostaty” możemy powiedzieć, że dla wszystkich mężczyzn, którzy zdecydują się uwierzyć, że Foxshow potrafi sprawić im niespotykaną wcześniej przyjemność.