You are currently viewing Przyjemności z erotycznych huśtawek
Przyjemności z erotycznych huśtawek

Przyjemności z erotycznych huśtawek

  • Post author:
  • Post category:Tips

Korzystanie z huśtawek erotycznych (lub huśtawek miłości) to zabawny sposób na wzmocnienie doznań podczas seksu, masturbacji i działań BDSM (które nie muszą się wzajemnie wykluczać). Są to bardzo przyjemne w użyciu urządzenia, ale mają też pewne wady. Są bardziej przydatne jako dodatek do sypialni niż do domu. Spełniają swoje zadanie…

Wisząca erotyczna huśtawka do seksu

Podwieszane huśtawki erotyczne to system z paskami, który mocuje się do sufitu. Może to być krzesło, fotel lub podłokietnik. Potrzebny będzie zestaw konkretnych, mocnych kołków do podtrzymywania ciężaru statycznego (tzn. wiszącego) i dynamicznego. Te huśtawki erotyczne będą wykorzystywane do wielu innych czynności, przynajmniej taką mamy nadzieję.

Huśtawki erotyczne mogą służyć do podwieszania jednej lub kilku osób, w zależności od ich obciążenia. Po podwieszeniu można uprawiać seks w pozycjach, których wcześniej się unikało. Możecie różnić się wzrostem lub nie mieć odpowiednich możliwości fizycznych. Być może widziałeś w filmach XXX sceny, w których kobieta owija się wokół talii mężczyzny i zakochują się w sobie. Możesz to zrobić, jeśli jesteś wystarczająco silny, aby utrzymać partnera w tej pozycji przez dłuższy czas.

Huśtawki erotyczne pozwalają na zawieszenie, a także rozłożenie ciała w wielu ciekawych pozycjach. Możesz wypróbować następujący przykład: Rozłóż szeroko nogi i podnieś głowę.

Podwieszane huśtawki erotyczne nie nadają się do wszystkich pomieszczeń. Do ich zamocowania potrzebny jest sufit, a więc dużo miejsca. Ich rozłożenie może zająć trochę czasu, więc powinny być łatwe do zawieszenia. Są drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Mogą jednak wiele osiągnąć.

Pocałunek miłości w drzwiach

Te huśtawki erotyczne można zamontować na drzwiach. Pasy huśtawki zabezpiecza się, przekładając je przez drzwi. Po zamknięciu cała konstrukcja jest zablokowana. Mniejsze huśtawki można zawiesić w drzwiach za pomocą solidnych kołków mocujących lub pręta. Takie eksperymenty …. mogą nie być możliwe w przypadku każdej ramy drzwiowej.

Huśtawka drzwiowa do celów erotycznych jest tańsza i znacznie łatwiejsza do zamontowania. Nie pozwala ona na zawieszenie w powietrzu. Ze względu na swoją konstrukcję plecy huśtawki opierają się o futrynę. Mimo to można eksperymentować z pozycjami stojącymi.