You are currently viewing Podwójna penetracja – jaki gadżet?

Podwójna penetracja – jaki gadżet?

  • Post author:
  • Post category:Tips

Podwójna penetracja to jeden z wielu klasycznych motywów przewijających się w kinie ślizganym. Jest pani, jest dwóch panów i jest pełen namiętności i żywiołowości seks, w czasie którego obu panów penetruje partnerkę jednocześnie. Jest to jest jedna z popularniejszych fantazji, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Z tym, że bardzo rzadko daje się ją zrealizować.

Podwójna penetracja – opinie

Osoby uprawiające seksu grupowy stanowią naprawdę margines, a trójkąty zdarzają się zdecydowanie dużo rzadziej, niż prezentuje to kino spod znaku XXX. Praktycznie wcale. Przeważająca większość par uprawia seks wyłącznie we dwójkę i nie ma tak naprawdę ani możliwości ani zbytniej chęci zapraszać do niej kolejnej osoby. Co nie znaczy, że podwójna penetracja wymaga trzech osób. Bynajmniej tak nie jest i z powodzeniem można bawić się nią we dwójkę, czerpiąc z tego masę przyjemności. W zasadzie nic nie stoi też na przeszkodzie, by robić to solo, co też dla wielu kobiet jest bardzo ekscytującym doznaniem i urozmaiceniem samomiłości. Czego więc użyć i jak się za to zabrać?

Gadżety erotyczne do podwójnej penetracji

Na wstępie mała uwaga – jeśli decydujecie się na podwójną penetrację, to zakładamy, że macie już opanowane podstawy seksu analnego. Jeśli nie, to przeróbcie je i do podwójnej penetracji przejdzie dopiero wtedy, gdy będziecie wiedzieć jak przygotować się do analnej i jakich doznań można wtedy oczekiwać.
Gdy już jesteście gotowi, to oprócz penisa partnera potrzebny będzie odpowiedni gadżet erotyczny. Jaki?
Korek analny – teoretycznie nie penetruje, ale pozwala na oswojenie się z obecnością czegoś w pupie, gdy w waginie porusza się penis. Już samo to doznanie może być bardzo stymulujące i wiele kobiet je uwielbia – przynajmniej od czasu do czasu. Użycie korka to również sposób na rozluźnienia anusa i prawdziwa penetracja przychodzi po tym dużo łatwiej.
Dildo – chyba najlepsze do podwójnej penetracji. Obsługiwane ręką kobiety lub jej partnera, w zależności od pozycji. Dildo oczywiście powinno być tak dobrane, by nie sprawiało dyskomfortu, czyli mieć rozmiar, do którego kobieta jest przyzwyczajona w czasie seksu analnego.
Wibrator – teoretycznie również dobry, w praktyce wiele zależy od modelu. Dildo zwykle posiadają końcówkę w formie przyssawki, zabezpieczającą przez zbytnim wejściem gadżetu do pupy. Wibratory z kolei bardzo często mają prosty kształt, który bez problemu może wsunąć się w całości do pupy, a wyjęcie go nie będzie łatwe.
Protezy penisa – do podwójnej penetracji można użyć także protezy penisa – strap on. Wtedy partner penisem penetruje jedną dziurkę, a sztucznym członkiem drugą. Można kupić również protezy podwójne, jednocześnie wchodzące w obie dziurki. Używać takich można np. w razie problemów z erekcją albo by odpowiednio pobudzić partnerkę, zanim dojdzie do penetracji penisem.