You are currently viewing Najlepsze miejsca do uprawiania seksu w wodzie

Najlepsze miejsca do uprawiania seksu w wodzie

  • Post author:
  • Post category:Tips

Czas przestać ograniczać swoją wiedzę na temat scen seksu w wodzie, znając je tylko z filmów i teledysków. Warto wyjść na zewnątrz, gdy jest zbyt gorąco. Jezioro, morze, plaża… wyobraźnia pracuje na samą myśl o tym. Prysznic lub wanna to dobre rozwiązanie w przypadku niezbyt sprzyjających warunków pogodowych. Atrakcyjne ciało, które jest nagie i mokre, dostaje dodatkowy punkt. Aby jak najlepiej wykorzystać mokry seks, wypróbujcie kilka wygodnych pozycji.

Optymalne smarowanie

Podczas uprawiania seksu w wodzie można wypróbować wiele pozycji, zwłaszcza w większych zbiornikach. Wyporność jest lżejsza od ciała, więc łatwiej jest podnieść partnera. Możesz też łączyć je z innymi pozycjami stojącymi, a nie będzie to wymagało tyle siły. Możesz też pieścić partnera na plaży, gdy fale biją o Ciebie. Woda morska może wysuszać skórę i powodować otarcia. Otarcia te nie są widoczne podczas zanurzenia, ale później mogą być bolesne. Nie ma znaczenia, czy kąpiesz się w oceanie, czy w domu. Przygotuj się i zabezpiecz produktami na bazie silikonu, które nie spłukują się i zapewniają smarowanie. Żele nawilżające i lubrykanty chronią wrażliwe miejsca i ułatwiają stosunek. Te środki smarne są doskonałe do wypróbowania nowych rodzajów seksu. Uelastyczniają skórę i pozwalają na głębszą penetrację.

Robienie nastroju

Masz do dyspozycji basen lub możliwość uprawiania seksu na świeżym powietrzu. Upewnijcie się, że łazienka jest czysta i wygodna do uprawiania miłości. Z przyjemnością zanurzycie się w wodzie, jeśli będziecie mieli świece o zmysłowym zapachu.

Prysznic i kochanie się

Aby pobudzić grę wstępną, możesz polewać swoje ciało kontrolowanym strumieniem wody. Aromatyczne olejki i piana szybko pobudzą wasze zmysły i będziecie mieli ochotę na więcej. Jaką pozycję powinnaś przyjąć, aby seks w wodzie był przyjemny? W pozycji skandynawskiej kobieta klęczy przed partnerem i trzyma go za biodra, podczas gdy sama dokonuje penetracji. Możecie też kochać się, stojąc twarzami do siebie. Kobieta oplata nogi wokół bioder partnera i kołysze się w wannie w przód i w tył. Pozycje w stylu na pieska spodobają się wam obojgu. Aby uniknąć poślizgnięć pod prysznicem, zaopatrzcie się w maty antypoślizgowe. Możliwości ustawień i póz są nieograniczone i zależą od waszej kreatywności i możliwości fizycznych. Dodatkowe gadżety to świetny pomysł. Specjalne akcesoria mogą sprawić, że seks w wodzie będzie jeszcze przyjemniejszy. Dzięki wodoodpornym masażerom i wibratorom nie zapomnisz o pielęgnacji łazienki przez dłuższy czas.