You are currently viewing Wibrujące jajka erotyczne
Wibrujące jajka erotyczne

Wibrujące jajka erotyczne

  • Post author:
  • Post category:Tips

Wibrujące jajko jest dyskretnym i bardzo skutecznym urządzeniem erotycznym. Jest dyskretnym i bardzo skutecznym urządzeniem erotycznym, które może być używane do stymulacji kanału pochwy. Wibrujące jajko nie tylko dba o wnętrze, ale również pozwala na pracę mięśni Kegla, które są niezbędne dla zdrowia kobiety. Możesz używać wibrującego jajka sama lub z partnerem w domu.

Na czym polega zasada działania wibrującego jajka?

Choć posiada silnik i mechanizm podobny do tradycyjnych wibratorów, to ten rodzaj urządzenia erotycznego jest zupełnie inny. Wibrujące jajko jest jednak mniejsze. Nie trzeba wiele, aby poczuć jego moc i zadbać o nie. Jajko wibratora można włożyć bezpośrednio do pochwy. Końcówka jest wszystkim, co pozostaje, więc można łatwo usunąć jajko, gdy skończysz. Mógłby to być sznurek lub ogonek, ale jest on na tyle mały, że nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia wibrujących jajeczek.

Główna część wibrujących jajek jest bardzo mała i mierzy zaledwie kilka centymetrów. Jest ona umieszczana wewnątrz pochwy i nie powoduje żadnych problemów. Możesz używać wibrującego jajka do codziennych czynności, spacerów, gry wstępnej i do pielęgnacji ciała.

Dlatego właśnie modele w naszym rankingu jajeczek wibrujących są tak wszechstronne i wielozadaniowe. (więcej o nich w artykule https://www.erotino.pl/blog/wiedza/idziesz-na-spacer-zabierz-ze-soba-wibrujace-jajeczko-na-pilota

Jajko wibrujące do mięśni Kegla

Mięśnie dna miednicy, zwane również mięśniami Kegla, są również znane. Występują one zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, jednak te drugie bardziej się nimi interesują i częściej ich używają. Według seksuologów wszystkie kobiety powinny ćwiczyć mięśnie Kegla. Osoby, które urodziły swoje dzieci w sposób naturalny, mogą mieć problemy z nietrzymaniem moczu lub pragnąć intensywniejszego stosunku. Prawidłowa kondycja mięśni dna miednicy ułatwia kobietom osiąganie orgazmów i przeżywanie ich z większą intensywnością.

Jak mogę wzmocnić swoje mięśnie Kegla? Masz kilka możliwości, m.in. odpowiednią aktywność fizyczną lub noszenie tzw. kulek gejszy. Możesz również użyć wibrującego jajka, aby ćwiczyć mięśnie Kegla.

Jajko umieszcza się w pochwie w taki sam sposób jak kulki gejszy, ale często jest ono nieco większe. Wibrujące jajko może stymulować mięśnie Kegla poprzez zwykłe noszenie go w pochwie. Niektóre modele są bardzo skuteczne w tym względzie, jak pokazano w naszym rankingu dla wibrujących jajek. Modele te nie tylko oferują standardowy zestaw wibracji, ale również mają specjalne programy, które są specjalnie zaprojektowane do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Wibrujące jajko jest chwalone za to, że pozwala kobietom ćwiczyć dla przyjemności i zdrowia.

Wibrujący pilot w kształcie jajka jest dyskretny i łatwy w użyciu. Te akcesoria erotyczne jeszcze kilka lat temu nie były praktyczne w użyciu. Podłączano je do pilota za pomocą kabla. Bezprzewodowe wibrujące jajko jest teraz dostępne praktycznie w każdym miejscu i w każdych okolicznościach.

Użyj wibrującego jajka

Wibrujące jajko może być używane do stymulacji kanału pochwy. Lubrykant ułatwi jego włożenie. Wibrujące jajko, podobnie jak wibrator, jest pokryte silikonem. Dlatego musi to być lubrykant olejowy na bazie wody.

Po włożeniu jajka, ogonek pozostanie na zewnątrz. Dzięki temu będzie można je łatwo wyjąć. Bezprzewodowe jajko wibrujące może być sterowane zdalnie, dzięki czemu jest łatwe do użycia w każdej pozycji. Można go również używać bez trzymania w dłoni.

Wibrujące jajeczko może być ekscytującą częścią gry wstępnej i może być połączone z wszelkimi innymi pieszczotami, które kobieta otrzyma od swojego partnera. Możesz stymulować swojego partnera rękami, ustami, lizaniem lub seksem oralnym. To zdalnie sterowane jajeczko może być używane na wiele sposobów. Nie musi być używane tylko w domu. Ze względu na swój mały rozmiar i dyskretny wygląd może być noszone w miejscach publicznych. Wibrujące jajko może być używane do stymulacji mózgu na spacerze, na zakupach, a nawet na randce.

Jest to duża przewaga nad tradycyjnymi wibratorami. Dlatego też niektóre kobiety tak bardzo zainteresują się naszymi rankingami jajek wibrujących. Wibrujące jajeczka będą hitem wśród pań, niezależnie od tego, czy używają ich same, czy w grupie. To wszechstronne urządzenie świetnie nadaje się do stymulacji, pielęgnacji, a także ćwiczenia mięśni Kegla.