You are currently viewing Kneble i zasady ich używania
Kneble i zasady ich używania

Kneble i zasady ich używania

  • Post author:
  • Post category:Tips

Osoby uprawiające BDSM i inne poszukujące nowych doznań z pewnością polubią kneble erotyczne. Choć najlepiej używać ich w połączeniu z innymi akcesoriami, nie ma powodu, by powstrzymywać się od noszenia knebla podczas uprawiania „normalnego” seksu.

Do czego służą kneble do ust?

Rolą knebla jest zatrzymanie lub ograniczenie zdolności do mówienia lub używania głosu w jakikolwiek sposób, w tym krzyczenia, wzdychania, jęczenia i krzyku. Odgłosy te są dość powszechne w BDSM, szczególnie jeśli poddany jest chłoście lub innym karom. Wszystkie zachowania w BDSM muszą być wcześniej zaakceptowane i uzgodnione. Kneblowanie ust może być stosowane tylko za zgodą uległego. Jednym z elementów dominacji i uległości jest to, że knebel musi być umieszczony w ustach uległego. Jeśli zdecydujesz się wprowadzić do swojej sypialni jeden z modeli z rankingiem knebli, obowiązują pewne zasady.

Jak używać knebla erotycznego w BDSM?

Kneble BDSM są używane do tłumienia krzyków podczas chłosty lub jako element zniewolenia. Można ich używać tylko za zgodą osoby, która wkłada knebel do ust, i muszą być zgodne z zasadami bezpieczeństwa. Trudno jest komunikować, co jest nie tak, gdy ktoś nie jest w stanie mówić. W BDSM może być trudno odróżnić prawdziwy opór od udawanego. Aby być bezpiecznym, należy używać haseł bezpieczeństwa, czyli słów, które oddają rzeczywistą sytuację (np. słowo „czerwony” może również oznaczać „stop”). Słowa bezpieczeństwa muszą być niewerbalne i powinny być uzgodnione przez obie strony. Może to być gest głową, ręką lub upuszczenie przedmiotu.

Kneble piłki, kulki, okrągłe

Kulki do ust, znane również jako gag ball, to kneble, które zajmują pierwsze miejsca we wszystkich rankingach popularności. Można je wykonać z silikonu lub plastiku, ale my polecamy ten drugi rodzaj. Silikonowa kulka jest wystarczająco miękka, abyś mógł ją żuć. Nie powoduje też podrażnień, jest bezpieczna i bardzo higieniczna. Po zdjęciu sexgagu należy go wyczyścić i umyć.

Kule kneblowe występują w dwóch odmianach. Klasyczny knebel kulkowy ma pełne wnętrze, które skutecznie blokuje komunikację. Może jednak ograniczać oddychanie, zwłaszcza w sytuacjach silnie emocjonalnych i uczuciowych. BDSM knebel kulkowy, który ma otwory w środku pozwala na łatwiejsze oddychanie i jest bardziej bezpieczny. To jest to, co zalecamy początkującym, aby szukać w naszym rankingu knebli.

Pajęczy knebel spider gag i otwarty knebel do seksu oralnego

Można również oddychać przez knebel otwarty. Składa się on z metalowego, gumowego lub silikonowego pierścienia, który wkłada się do ust, aby je rozszerzyć. Jest on otwarty, więc można przez niego oddychać. Nie uniemożliwia on jednak wydawania dźwięków. Mowa będzie jednak zniekształcona. Otwarty knebel, w którym pierścień łączy się z opaską za pomocą metalowych poprzeczek, jest znany jako knebel pająk. Wynika to z faktu, że jest to symbol kojarzony z wyglądem knebla ustnego. Poprzeczki uniemożliwiają obracanie pierścienia w ustach, jak w przypadku zwykłego knebla otwartego.

BDSM knebel z otwartymi ustami może być używany nie tylko do dominacji. Jeśli otwór jest wystarczająco duży, można włożyć do niego penisa i uprawiać seks oralny.

Knebel rozwieracz do ust

Do seksu oralnego można też używać innych rodzajów knebli, na przykład rozwieraczy do ust. Ta część rankingu knebli jest zarezerwowana tylko dla tych, którzy są biegli w BDSM (chcecie wiedzieć więcej o BDSM? https://www.erotino.pl/blog/porady/bdsm-co-to-takiego). Rozwieracze do ust mogą być używane do bardzo szerokiego otwierania ust, czasem nawet boleśnie, za pomocą śrub lub dźwigni. Kneblowanie ust jest przeznaczone tylko dla osób, które są bardzo dobrze poinformowane i mogą zaufać swojemu partnerowi.