You are currently viewing Jak używać masturbator sztuczną pochwę Foxshow ? Który wybrać?
Jak używać masturbator sztuczną pochwę Foxshow ? Który wybrać?

Jak używać masturbator sztuczną pochwę Foxshow ? Który wybrać?

  • Post author:
  • Post category:Tips

Masturbatory to gadżety erotyczne przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn, chociaż część panów korzysta z nich w obecności partnerki, w ramach gry wstępnej. Wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie „jak zrobić sztuczną pochwę”, ale przecież nie ma ku temu potrzeby. Masturbatory Foxshow są zakupem stosunkowo niedrogim, na który może pozwolić sobie każdy mężczyzna. Możliwości jakie niosą są zaś tak duże – i przyjemne – że faktycznie taką seks zabawkę warto mieć.

Jak używać sztucznej pochwy Foxshow?

Oferujemy dwa rodzaje tych zabawek erotycznych. Pierwszy z nich to klasyczne sztuczne pochwy, wzorowane na kobiecych miejscach intymnych. Wykonane z miękkiego, przyjemnie rozciągliwego materiału, o realistycznym wyglądzie i fakturze. Używanie takiego masturbatora sprowadza się do jego poruszaniu po członku w ulubionym rytmie, ściskaniu, skręcaniu, by jak najlepiej pobudzić penisa. Te masturbatory, ze względu na cenę i możliwości, są bardzo popularne.
Jednak wcale wiele droższe nie są masturbatory wibrujące Foxshow. Prócz realistycznego wyglądu wyposażone są także w naturalny głos, jęczący z przyjemności (niektóre modele) oraz stymulujące wibracje i pulsacje. Taki masturbator używać można również trzymając w ręce, albo ustawić na specjalnej przyssawce, przyczepionej np. do gładkiej ściany lub podłogi.

Sztuczna pochwa Foxshow – jaką kupić?

Obie przedstawiane powyżej opcje są bardzo dobre. Jedna kusi ceną, drugą możliwościami. Każda ma realistyczna fakturę, stymulujący kanał w środku. W zależności od modelu może wyglądać właśnie jak sztuczna pochwa albo też przypominać wejście analne lub usta. Niezależnie od tego, jaki model wybierzecie, na pewno będzie on w stanie znacznie zwiększyć przyjemność z masturbacji.

Sztuczne pochwy, czy warto mieć?

Jak najbardziej. Masturbacja jest czymś naturalnym u mężczyzn, robią to niemal wszyscy panowie. Jednak użycie sztucznej pochwy Foxshow daje wrażenia mocniejsze i bardziej intensywne niż klasyczne, ręczne metody. Dodatkowym atutem jest realistyczny wygląd wejścia do pochwy i bardzo naturalny i przyjemny materiał, z której wykonane jest jej wnętrze.
Dodatkowo sztuczne pochwy masturbatory są dość kompaktowe i łatwe w przechowywaniu. Nieduże wymiary sprawiają, że można dyskretnie schować je w szafce czy szufladzie, gdzie nie będą rzucać się w oczy.

Jak czyścić masturbator Foxshow?

By zachować ulubioną sztuczną pochwę w dobrej kondycji, musi ona być regularnie czyszczona. Najlepiej robić to bezpośrednio po skończonym używaniu. Przemyć wewnętrzny kanał ciepłą wodą, dokładnie wypłukując pozostałości. Nie wywracać na drugą stronę, ponieważ może to uszkodzić wkładkę. Następnie można ją wytrzeć i zostawić do wysuszenia. Jeśli wkładka wykonana jest z tak zwanej cyberskóry, czyli tworzywa przypominającego w dotyku prawdziwe ciało, warto posłużyć się także zasypką pielęgnującą. Sprawi ona, że faktura materiału dłużej będzie utrzymywała swoje realistyczne i naturalne właściwości.