You are currently viewing Gra wstępna – jakie gadżety erotyczne polecicie?

Gra wstępna – jakie gadżety erotyczne polecicie?

  • Post author:
  • Post category:Tips

Gra wstępna bywa nazywana najważniejszą częścią stosunku. Oczywiście i z penetracji można mieć wiele przyjemności, temu nie przeczymy, jednak na grze wstępnej skupia się zazwyczaj uwaga kobiet. A także ich oczekiwanie – im więcej przyjemności partnerka może osiągnąć w czasie gry wstępnej, tym bardziej gotowa i chętna jest na całkowite zbliżenie. I tym więcej satysfakcji odczuwa podczas orgazmu.

Po co używać gadżetów?

Istnieje wiele przeróżnych sposobów na pobudzenie partnerki (i partnera oczywiście również) w czasie gry wstępnej. Techniki te angażują wszystkie zmysły, chociaż największy nacisk kładą na dotyk, czy to rąk czy ust. Wydawać by się mogło, że takie umiejętności miłosne w zupełności wystarczą, by móc prowadzić satysfakcjonującą i bogatą w doznania grę wstępna. Rzecz jasna często tak jest… Jednak przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten poziom doznań zwiększyć, posiłkując się właśnie gadżetami erotycznymi. Mają one bardzo ważną zaletę – wielokrotnie ich praca jest bardziej pobudzająca i skuteczna, niż starania osoby partnerującej. Przyjemność płynąca z przyłożonych w miejscach intymnych gadżetów erotycznych wywoływana jest zazwyczaj przez pracę silnika, czyli wibracje, pulsacje, czasem nawet ruch posuwisty. Taki wibrujący dotyk np. wibratora na łechtaczce jest niezwykle przyjemny i doskonale uzupełnia inne działania oferowane przez partnera, czyli np. pocałunki, pieszczoty, miłe (lub sprośne) słowa.

Jakie gadżety erotyczne do gry wstępnej?

Każdej kobiecie i parze polecić możemy skorzystanie z bardzo popularnego gadżetu erotycznego, jakim jest masażer łechtaczki. W końcu to właśnie klitoris jest najbardziej wrażliwym na stymulację miejscem na ciele kobiety, a badania mówią, że większość z nich orgazm osiąga właśnie podczas stymulacji łechtaczki. Masażery mogą mieć przeróżną formę i wielkość. Od niedużych, które z powodzeniem można skryć w dłoni, po tak solidne, że wymagają zasilania z sieci i oferują siłę wibracji, która dla wielu kobiet jest wręcz zbyt duża (czyli tzw. masażery różdżki). Na początek zdecydowanie polecamy bardziej klasyczne masażery łechtaczki, wygodnie układające się w dłoni, oferujące przynajmniej kilka różnorodnych sposobów pracy.
Jako gadżet erotyczny do gry wstępnej może służyć także wibrator. Mniejsze modele, znane jako mini-wibrator albo bullet, służą do punktowej stymulacji łechtaczki i płytkiej penetracji. Klasyczne wibratory są bardziej uniwersalne, bo nadają się już do normalnej penetracji, a jeśli mają odpowiednio wyprofilowaną końcówkę, to świetnie stymulują punkt G. Możecie zdecydować się także na wibrator króliczek, z końcówką do masażu łechtaczki i trzonem do penetracji, dzięki któremu gra wstępna nabierze nowej energii i przyniesie bardzo mocne doznania.

Polecamy artykuł Natalii Grubizny (proseksualnej) na stronie butiku erotycznego Erotino.pl: https://www.erotino.pl/blog/porady/gra-wstepna-ktora-rozpala-do-czerwonosci