You are currently viewing Jak założyć i używać pierścień erekcyjny Foxshow? Dlaczego warto?
Jak założyć i używać pierścień erekcyjny Foxshow? Dlaczego warto?

Jak założyć i używać pierścień erekcyjny Foxshow? Dlaczego warto?

  • Post author:
  • Post category:Tips

Pierścienie erekcyjne są gadżetami dość popularnymi, chociaż nadal nie każdy mężczyzna decyduje się na ich używanie. Szkoda, bo potrafią w bardzo prosty i szybki sposób zwiększyć nie tylko jego możliwości seksualne , ale dać też więcej przyjemności partnerce. Spróbujmy więc odpowiedzieć na kilka klasycznych pytań o pierścienie erekcyjne. Może dzięki temu większa liczba par będzie cieszyć się ich możliwościami.

Jak działa pierścień erekcyjny. Zalety.

Ring na penisa zakładany jest z dwóch powodów.

Pierwszy jest oczywisty – obecność pierścienia na członku powoduje, że krew wolniej z niego odpływa, więc erekcja jest dłuższa i twardsza.

Pierścienie erekcyjne Foxshow stawiają jednak także na drugi powód. Wyposażone są więc wypustki wibracyjne, które podczas seksu i penetracji pobudzają łechtaczkę. W ten sposób pierścień erekcyjny daje nie tylko dłuższy wzwód, ale także większą przyjemność kobiecie. Dopiero połączenie tych dwóch funkcji sprawia, że pierścienie na penisa Foxshow cieszą się takim powodzeniem.

Jak założyć pierścień erekcyjny Foxshow?

Pierścienie erekcyjne Foxshow wykonane są z silikonu, czyli materiału elastycznego, jędrnego, częściowo rozciągliwego. By założyć pierścień erekcyjny na penisa, wystarczy rozciągnąć go na boki, a następnie wsunąć członka. Dobrze, jeśli jest on już w stanie wzwodu, wtedy cały proces przebiega najlepiej. Dla lepszego dopasowania pozycji, w której będzie ustawiony pierścień, sugerujemy użycie środka nawilżającego. Ponieważ pierścienie są silikonowe, to właściwym będzie lubrykant bazujący na wodzie.

Jak używać erekcyjnego pierścienia na penisa?

Gdy pierścień będzie prawidłowo założony, można przejść do jego używania. Dzięki temu, że te sex gadżety nie są zbyt duże (przynajmniej w większości), to używanie ich jest bardzo intuicyjne i proste. W czasie penetracji pierścień naciska na łechtaczkę i wibruje. Mężczyzna może siłą i długością nacisku ciała regulować stopień przyjemności kobiety. Dodatkowo można nim sterować za pomocą pilota. Jest to bardzo wygodne, bo może to robić zarówno mężczyzna, jak i jego partnerka.

Czy noszenie pierścienia na penisa Foxshow jest bezpieczne?

Jak najbardziej. Ringi erekcyjne Foxshow spełniają normy bezpieczeństwa, wykonane są z przyjaznego w dotyku, hipoalergicznego silikonu. Nie można jednak przesadzać z czasem ich noszenia – dotyczy to zresztą wszystkich modeli, nie tylko Foxshow. Noszenie ich powyżej 30 minut nie jest zalecane, ale taki czas w zupełności powinien wystarczyć, by móc cieszyć się jego możliwościami.

Czy pierścień będzie pasował na mojego penisa?

Pierścienie wykonane są z rozciągliwego materiału – silikonu. Pasują na przeważającą większość członków. Jeśli jednak jego średnica jest mniejsza, niż średnica pierścienia, to pierścień nie utrzyma się. Takie przypadki zdarzają się jednak bardzo rzadko.