You are currently viewing Kiedy nosić, jak używać kulki gejszy Foxshow?
Kiedy nosić, jak używać kulki gejszy Foxshow?

Kiedy nosić, jak używać kulki gejszy Foxshow?

  • Post author:
  • Post category:Tips

Kulki gejszy to sprawdzony sposób na poprawę doznań seksualnych. Ich noszenie poprawia kondycję mięśni Kegla, pozwala więc kobiecie na odczuwanie większej przyjemności z penetracji i seksu. Dlatego właśnie tak duża ich liczba decyduje się na używanie kulek waginalnych. Jak to robić? Podpowiadamy.

Kulki gejszy – kiedy nosić?

Noszenie kulek gejszy polecane jest przez seksuologów, zwłaszcza kobietom, u których mięśnie dna miednicy (Kegla) zwiotczały. Może to mieć przyczyny np. w wieku albo przebytej ciąży i porodzie. Dlatego też właśnie po porodzie noszenie ich jest często sugerowane i opinie kulki gejszy w tym względzie mają bardzo dobre. Pomagają szybciej powrócić ciału do kondycji sprzed porodu i zwiększyć intensywność doznań erotycznych.
Kiedy nosić kulki gejszy? O ile nie ma przeciwwskazań medycznych, można robić to cały czas. Do takich przeciwwskazań należy np. ciąża, miesiączka, infekcje intymne.
Noszenie kulek gejszy Foxshow zasugerować możemy szczególnie kobietom po 30 roku życia i po przebytej ciąży. W ich przypadku efekt używania kulek jest najbardziej widoczny.

Jak włożyć kulki gejszy Foxshow?

Włożenie kulek nie powinno być problemem. Ich rozmiar jest na tyle przyjazny, że są wygodne zarówno w czasie noszenia, jak i aplikacji. Jeśli jednak odczuwacie dyskomfort, to dobrym rozwiązaniem jest użycie intymnego żelu nawilżającego. Powinien to być lubrykant wodny, ponieważ kulki waginalne Foxshow pokryte są silikonem, co wyklucza używanie lubrykantów silikonowych.
Po włożeniu kulek na zewnątrz pozostaje ogonek, z którego pomocą będziecie mogli później sprawnie je usunąć.

Kulki gejszy Foxshow – jak używać?

Zaletą ćwiczeń mięśni kegla z kulkami gejszy jest łatwość ich używania. Oferowane przez Foxshow kulki gejszy są wibrujące, co oznacza, że można nosić je w dowolnej pozycji, nawet leżąc przed telewizorem. To wibracje stymulują mięśnie pochwy do pracy. Dla większej skuteczności dobrze jest zaciskać mięśnie dna miednicy na kulkach na kilka sekund, a następnie je rozluźniać. Takie ćwiczenie jest proste, niewymagające wielkiego zachodu, ale bardzo efektywne.
Dodatkowo niektóre kulki do ćwiczeń mięśni Kegla Foxshow mają specjalne programy treningowe. Wibracje i pulsacje następują tam w takim rytmie, by jak najlepiej pobudzać mięśnie dna miednicy, wywoływać ich pracę, podnosić elastyczność i jędrność.

Kulki gejszy ile czasu dziennie ćwiczyć?

Na początku zalecamy ćwiczenia z kulkami do mięśni Kegla nie dłużej niż 10-15minut. Dopiero gdy ciało przyzwyczai się do treningu, ten czas może być wydłużony. Nie powinno się jednak przekraczać 30 minut dziennie, ponieważ może to przynieść efekt odwrotny do zamierzonego i doprowadzić do przetrenowania mięśni Kegla.

Jak dobrać kulki gejszy?

Dla większości kobiet polecany rozmiar kulek gejszy to około 3,5cm średnicy. Przy tej wielkości ich noszenie i aplikacja nie są problemem, a skuteczność działania jest największa. Taki też rozmiar mają wszystkie modele kulek waginalnych Foxshow. Wszystkie też pokryte są miękkim, przyjaznym silikonem, dzięki czemu są odczuwane naturalnie i przyjemnie.