You are currently viewing Niewierność pod kontrolą

Niewierność pod kontrolą

  • Post author:
  • Post category:Tips

Niewierność często kojarzona jest z czymś negatywnym i bardzo niepożądanym w związku. Może być przyczyną rozpadu i prowadzić do trwałej separacji. Czasami…ale nie zawsze.

Co to jest cuckold?

Cuckold jest terminem angielskim, a praktyki te są najbardziej rozpowszechnione w Ameryce. Termin ten odnosi się do różnych czynności seksualnych, które są wykonywane z osobami innymi niż partner.
Jakie są główne powody, aby zgodzić się na taki układ w małżeństwie lub związku? Są to trzy najczęstsze powody, ale seksuolodzy mogą sugerować inne opcje.
Jednym z nich jest zachowanie BDSM związane z dominacją. Zachowanie uległe jest definiowane jako mówienie uległemu, aby miał stosunki seksualne z inną osobą, i wiedząc, że on / ona to zrobi, co jest oznaką dominacji lub uległości. Te cechy są nieodłączne w związkach BDSM.
Drugim powodem może być to, że partnerzy w związku nie chcą ograniczać swoich seksualnych pragnień. Zdradzający”, w pełni, wyraził na to zgodę i nie musi to naruszać żadnej intymnej relacji ze „zdradzanym”. W związku nadal może panować miłość i szacunek, ale nie ma możliwości ingerowania w jakiekolwiek relacje fizyczne.

Mój mąż lubi patrzeć, jak go zdradzam

Cuckold, czyli kontrolowana niewierność, to kolejny powód, dla którego pary decydują się na cuckold. Oszukiwanie bez pozwolenia jest ekscytujące dla tego, kto może zobaczyć wyniki. Mąż może obserwować, jak jego żona oszukuje go, romansując z innymi kobietami. Może nawet być w stanie obserwować niewierność swojej żony, po prostu będąc obecnym w tej samej przestrzeni, ale nie aktywnie. Lustro weneckie lub kamera może pozwolić mu obserwować niewierność. Rzadko zdarza się, że mąż pozwala żonie na zdradę, a potem patrzy, jak kobieta uprawia seks w podnieceniu.
Czy zdrada kontrolowana jest czymś dobrym? Ponieważ nie mamy do tego prawa, niemożliwe jest wydanie ostatecznego wyroku. Wszystkie intymne relacje z innymi dorosłymi ludźmi, na które wyrażają oni zgodę, świadomie i dobrowolnie, należą do nich. To samo dotyczy zdrady kontrolowanej. Może ona zarówno zagrażać związkowi, jak i go cementować. Zwykle jest to sposób na urozmaicenie życia seksualnego pary. Nie przekłada się jednak na uczucia ani na erotykę. Podstawą takiego związku jest jednak zgoda obojga partnerów, co nie jest łatwe ani powszechne.