You are currently viewing Wibratory typu bunny ears – lubiane króliczki

Wibratory typu bunny ears – lubiane króliczki

Wibrator to zazwyczaj proste urządzenie o okrągłym kształcie, którego trzon służy do stymulacji. Takim jednym wyjątkiem są jednak wibratory króliczki. Składają się one z trzonu i wypukłości służącej do stymulacji łechtaczki. Można je określić jako połączenie klasycznego wibratora z masażerem łechtaczki. Wibratory króliczki mają wiele zastosowań i dlatego są tak popularne wśród kobiet.

Wibrator króliczek dla wymagających kobiet

Ten wibrator to popularne akcesorium do seksu. Wibrator ten pojawił się nawet w jednym z odcinków serialu Sex in the City. Pokazał światu, na co go stać, a w jego sypialni widać to każdego dnia. Pełną listę wibratorów typu bunny zobaczycie w naszym rankingu. Wszystkie są niesamowite w tym, co robią.

Jaki jest sens urządzenia, które ma przynosić przyjemność? Pierwsze modele wibratorów typu bunny powstały w Japonii. Japońskie prawo nie pozwalało na zbyt dokładne przedstawianie miejsc intymnych. Wibratory często były wzorowane na innych zwierzętach niż króliki, dlatego są tak popularne. Jego długie uszy sprawiają, że jest idealny do stymulacji łechtaczki i jest wizualnie atrakcyjny dla kobiet.

Wibratory królicze mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów. Są to wibratory wielofunkcyjne. Główny trzon możesz mieć prosty jak w starszych modelach lub może być on lekko zakrzywiony, co pozwala na silną stymulację punktu G. Wibrator cały czas stymuluje łechtaczkę. Dzięki temu jest niezwykle wszechstronny.

Większość kobiet osiąga orgazm podczas jednoczesnej penetracji lub stymulacji łechtaczki. Ten ranking wibratorów króliczków wskaże Ci najbardziej efektywny i skuteczny sposób na orgazm.

Wielofunkcyjny wibrator, który jest idealny

Każda kobieta ma swój własny preferowany tryb stymulacji. Może się to zmienić w zależności od tego, czego kobieta chce lub potrzebuje. Wibratory Bunny mogą oferować wiele trybów, aby spełnić Twoje potrzeby. Mogą się różnić prędkością, intensywnością i mocą wibracji. Nowoczesne wibratory króliczków mają wał i stymulator łechtaczki, które mogą być kontrolowane niezależnie. Łatwo jest wybrać preferowany tryb i cieszyć się w najbardziej przyjemny sposób. Wielofunkcyjne wibratory oferują więcej opcji niż tradycyjne modele, które pozwalają jedynie na penetrację. Te wibratory są bardzo popularne wśród kobiet, które wiedzą, czego chcą i są bardzo wymagające.

Są one również wyposażone w dodatkowe opcje, które pozwalają dostosować możliwości wibratorów do potrzeb kobiet.

Mogą one obejmować na przykład:

 • Split tip pozwala na otoczenie łechtaczki z dwóch stron.
 • Podgrzewana końcówka penetrująca może być użyta do wzmocnienia naturalnych doznań wibratora bunny.
 • Wielofunkcyjny wibrator wygląda bardziej realnie, niż jest ze względu na kształt, który ma wspólny z penisem.
 • Aby pobudzić ścianki pochwy, umieść pod powierzchnią wibratora obracające się perełki lub kulki.
 • Końcówka penetrująca o zakrzywionym kształcie, która umożliwia stymulację punktu G
 • Końcówka do stymulacji za pomocą fal powietrza, podobna do masażera bezdotykowego.
 • Bezprzewodowy pilot do sterowania
 • Sterowanie za pomocą aplikacji, która obejmuje sterowanie na bardzo duże odległości z wykorzystaniem internetu
 • Wibrująca główka wibratora jest przesuwna, pulsująca. Dzięki niej penetracja jest bardziej odczuwana jako seks z partnerem.
 • Dla sprawniejszego działania zwróć uwagę na występy lub nierówności na powierzchni.
 • Dodatkowa końcówka do stymulacji analnej

Najlepszy wibrator króliczek

Celem wszystkich opcji jest zapewnienie kobiecie maksymalnej satysfakcji, niezależnie od tego, czy używa ich sama, czy z partnerem. Wibratory króliczki mogą być również różnej wielkości. Aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb kobiety, końcówki penetrujące lub stymulujące mogą występować w różnych długościach i średnicach.

Częstym wyborem są wielofunkcyjne wibratory króliczki. Są one piękne i funkcjonalne. Najnowsze wibratory króliczki mają eleganckie wzory, w stonowanych kolorach i z delikatnymi zdobieniami. Te gadżety erotyczne mogą służyć zarówno do rozrywki, jak i jako podręczne narzędzie.

Każdy wibrator króliczek może służyć do masturbacji lub gry wstępnej. Wibratory królicze mogą być używane w łazience lub pod prysznicem, są wodoodporne.

Połączenie wibratora i stymulatora łechtaczki może zapewnić niesamowitą funkcjonalność. Ale który z nich powinnaś wybrać? Nie jest to łatwa decyzja, dlatego stworzyliśmy ranking wibratorów bunny. Przyjemność z używania wibratorów bunny podwaja fakt, że wszystkie modele są wykwalifikowane w wybranym przez siebie zawodzie. Są dwa sposoby dbania i zaspokajania potrzeb kobiety.