You are currently viewing Kupujemy wibrator. O czym wiedzieć, czym się kierować?

Kupujemy wibrator. O czym wiedzieć, czym się kierować?

Podjęcie decyzji o zakupie swojego pierwszego wibratora nie zawsze jest łatwe. Jednak zawsze jest to właściwy wybór. Te gadżety erotyczne stały się powszechnym tematem. Coraz więcej kobiet posiada je teraz i lubi używać ich ze swoimi partnerami lub samodzielnie. Możesz używać ich dla przyjemności lub dla przyjemności seksualnej, ale nie zawsze idą one w parze. To właśnie tutaj wibratory wyróżniają się, ale wybory są trudne. Istnieje wiele czynników do rozważenia przy zakupie pierwszego wibratora. Obejmują one ich rozmiar, cenę i jak działają. Jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Który wibrator powinnam wybrać ?

Dobrym pomysłem jest wybór wibratora, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom w zakresie stymulacji i pieszczot. Preferencje te łatwiej jest ocenić kobietom, które mają za sobą doświadczenia erotyczne. Mogą one określić, jaki typ partnera preferują, jaką metodę seksu lubią i która osoba dała im najwięcej przyjemności. Dzięki temu łatwiej jest zdecydować się na podstawę. Jednak nawet jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę, podpowiemy Ci, jak powinien wyglądać Twój pierwszy wibrator. Wspólnie zadbamy o to, by był to sukces.

Zacznijmy od omówienia najpopularniejszych rodzajów wibratorów. Pozwoli Ci to określić, czy stymulacja i praca, jaką zapewnia dany wibrator, jest tym, czego oczekujesz.

Mini wibratory:

Już nazwa wskazuje, że duże rozmiary nie są tu możliwe. Nie musi to jednak oznaczać, że są one małe, gdyż moc tych modeli jest często wystarczająca. Modele te są łatwe w użyciu, bardzo elastyczne i mogą być używane do penetracji, stymulacji łechtaczki i sutków. Jednak nie są one zbyt głębokie ze względu na ich mały rozmiar. Jeśli końcówka jest wystarczająco zakrzywiona, można osiągnąć punkt G.

Te małe modele świetnie nadają się na wibrator dla początkujących. Modele te są delikatne i łatwe w użyciu, co czyni je świetnym wyborem dla każdego, kto dopiero zaczyna odkrywać świat akcesoriów erotycznych. Są małe i niedrogie, co czyni je atrakcyjną opcją dla każdego, kto chce spróbować wibratora.

Wibratory klasyczne

Klasyka to najlepszy typ wibratora do wykorzystania dla kobiety, która szuka swojego pierwszego. Te wibratory mogą być wykonane w kształcie kija lub cygara, ale są bardzo proste. Te wibratory są uniwersalne i mogą być używane zarówno jako wibratory łechtaczki lub pochwy. Są one również dostępne w różnych rozmiarach, które sprawiają, że są łatwe w użyciu. Ponieważ są one wystarczająco małe, aby mogły być używane przez większość ludzi, mogą być pierwszym wibratorem, który kobieta kupuje jako prezent. Mogą też posłużyć do odpowiedzi na pytanie „Jaki wibrator jest najlepszy do rozpoczęcia zabawy we dwoje?”. Ich rozmiar nie stanowi problemu ani dla kobiety, ani dla jej partnera. Pierwszy wibrator jest więc najpopularniejszy – jego nazwa mówi wiele o jego popularności wśród kobiet.

Wibratory punktu G:

Możesz je znaleźć w różnych rozmiarach, ponieważ punkt G znajduje się zaledwie kilka centymetrów od wejścia do pochwy. Jeśli interesuje cię tylko stymulacja tego miejsca bez głębokiej penetracji, nie muszą być bardzo duże. Ich kształt jest tym, co je wyróżnia. Już od pierwszego spojrzenia widać ich przeznaczenie. Główka zakrzywia się do góry tak, że po włożeniu skierowana jest w stronę punktu G. Jest to oczywisty pierwszy wibrator dla kobiet o wrażliwym punkcie G. Bardzo trudno jest prawidłowo stymulować punkt G, gdy seks jest wykonywany lub przy użyciu wibratorów o prostym kształcie. Jest to łatwo rozwiązane, jeśli użyjesz odpowiednio ukształtowanego urządzenia erotycznego.

Wibratory króliczki

Modele te łączą w sobie wibrator łechtaczkowy i wibrator waginalny. Cieszą się one dużą popularnością. Jedna końcówka stymuluje łechtaczkę, podczas gdy druga stymuluje pochwę. Możesz zdecydować się na prostą lub zakrzywioną dla lepszej stymulacji punktu G. Kobiety, które mają doświadczenie seksualne, uznają go za przydatny jako pierwszy wibrator. Wiedzą, że najlepsze połączenie stymulacji pochwy i łechtaczki jest tym, co daje im najwięcej przyjemności.

Masażery łechtaczki:

Można im zadać pytanie: „Od jakiego wibratora powinnam zacząć?”. Te wibratory nie służą do stymulacji, ale do pobudzania obszaru, który jest najbardziej wrażliwy w kobiecych pieszczotach. Warto do możliwości wibratora dodać stymulację łechtaczki. Połączenie tych dwóch urządzeń otworzy wiele możliwości i pozwoli lepiej zrozumieć swoje ciało. Gadżety te mogą być używane zarówno razem, jak i osobno. Gadżety te są często niewielkie i można je zabrać ze sobą w podróż.