You are currently viewing Kobiece wytryski. Mit i rzeczywistość.
Kobiece wytryski. Mit i rzeczywistość.

Kobiece wytryski. Mit i rzeczywistość.

O kobiecych wytryskach narosło trochę legend. Czy faktycznie istnieją? Kiedy się pojawiają? Jak wyglądają? Jak NIE wyglądają? Jakich gadżetów najlepiej użyć, by kobiece wytryski stały się rzeczywistością? Podpowiadamy.

Kobiece wytryski – czy istnieją?

Otóż tak, kobiece wytryski faktycznie istnieją. Pojawiają się w wyniku mocnego pobudzenia, a tryskająca ciecz to wydzielina gruczołów Skennego. Są one zlokalizowane w okolicach punktu G. Przez wiele lat kobiece wytryski były uważane za coś mitycznego, co nie ma prawa istnieć. Z drugiej strony w literaturze erotycznej Azji i Indii kobiece wytryski znane są od wieków. Uważa się nawet, że pojawiająca się w ich czasie wydzielina na wyjątkowe właściwości. Jednak chociaż kobiece wytryski istnieją, to nie do końca w takiej formie, jaka pokazywana jest na filmach dla dorosłych.

Kobiece wytryski – jak to wygląda?

W filmach kobiece wytryski pokazywane są niemal zawsze jako obfite fontanny przezroczystej cieczy, tryskające z dużą siłą i dosłownie polewające wszystko dookoła. Taki efekt osiągnięty jest dzięki prostym sztuczkom. Przykładowo kobieta pije przed zdjęciami dużo wody z elektrolitami. Wtedy tryskający płyn to tak naprawdę mocz, pozbawiony jednak nieprzyjemnego zapachu i smaku. Drugą sztuczką jest napełnienie waginy cieczą, która później z niej tryska.
W rzeczywistości kobiece wytryski zazwyczaj są małe. Na tyle, że wiele kobiet ich nawet nie zauważa, biorąc wydzielinę za naturalną lubrykację. Mogą być także bardziej obfite, jednak ilość cieczy, jaka pojawia się w czasie kobiecych wytrysków, nadal jest dużo mniejsza, niż w przypadku filmów.

Kobiece wytryski – czego użyć, by się pojawiły?

Do przeżycia kobiecych wytrysków konieczna jest znajomość własnego ciała i jego reakcji. Uczucie, które pojawia się chwilę wcześniej, podobne jego do parcia na mocz. Jeśli kobieta nie wie, że tak naprawdę zbliża się wytrysk, to może opierać się mu. Wtedy wytrysk nie pojawi się. Konieczne jest pełne rozluźnienie się i dopiero wtedy może do niego dojść.
Zwykle konieczna jest także odpowiednia stymulacja. Mało kiedy kobiece wytryski pojawiają się zupełnie spontanicznie i często. Najczęściej konieczne jest mocne, intensywne pobudzenie punktu G. Do tego oczywiście najlepiej użyć specjalnie wyprofilowanego wibrator do punktu G, który łatwo dociera w odpowiednie miejsce. Taką penetrację dobrze jest połączyć ze stymulacją łechtaczki. Część kobiet woli, by była ona wtedy łagodna i delikatna (np. z użyciem stymulatora bezdotykowego). Część jednak woli stymulację bardzo intensywną – wtedy sugerujemy np. masażer typu magiczna różdżka, magic wand.