Pierwsze chwile z wibratorem

Zanim włożysz wibrator do waginy do tego punktu, możesz przetestować go w innych częściach swojego ciała. Są to twoje tak zwane „punkty erogenne”, których może być wszędzie od garstki do dużej liczby. Obniż wibrację i poczuj jej działanie. Następnie puść je w ruch. Dowiedz się, jak używać wibratora do stymulacji wrażliwych miejsc, takich jak szyja, brzuch czy uda. Nie musisz go dociskać. Przesuwaj go delikatnie po swoim ciele ….

Używanie wibratora jest łatwe

Gdy już poczujesz się komfortowo z wibracjami, wibrator możesz skierować na wargi sromowe następnie na łechtaczkę. Obszar ten należy do najbardziej wrażliwych na ciele większości kobiet. Lekki dotyk może wywołać dreszcze rozkoszy.

Jeśli go nie masz, zastosuj teraz lubrykant. Zastanawiasz się, jak używać wibratora bez lubrykantu? Choć jest to możliwe, nie polecamy tego. Wibrator będzie przyjemniejszy, jeśli będziesz go używać z lubrykantem.

Jak mogę użyć wibratora do stymulacji nerwów łechtaczki? Możesz użyć końcówki wszystkich modeli do stymulacji łechtaczki. Możesz też naciskać na wejście do pochwy i łechtaczkę jednocześnie. Wprawdzie nie będą one tak skuteczne jak prawidłowo wyprofilowane masażery łechtaczki, ale nie będziesz narzekać na brak wrażeń.

Klasyczne wibratory i mini wibratory mają kształt zbliżony do pałeczki. Dzięki temu bardzo dobrze nadają się do stymulacji łechtaczki. Wibratory do punktu G z drugiej strony mają specjalnie zakrzywioną górę. Za pomocą tej główki można stymulować nerw łechtaczkowy, co jest niezwykle wygodne i skuteczne.

Jest to moment osiągnięcia punktu kulminacyjnego. W jaki sposób wkładać wibrator? Wibrator powinnaś wkładać powoli i bez pośpiechu. Powinien on wejść bez problemu, jeśli użyłaś lubrykantu. Możliwe jest włożenie lubrykantu trochę, a następnie wycofanie go i ponowne włożenie. Nauczysz się kochać swój rytm i jak używać wibratora, aby przynosił ci najlepszą przyjemność. Nie musisz się bawić; zawsze możesz spróbować czegoś nowego. To jest nasz post: Czym możesz zastąpić swój wibrator?

Jaki jest następny krok po użyciu wibratora?

Po zakończeniu pierwszego spotkania i wszystkich kolejnych, nadszedł czas na umycie wibratora. Chociaż może nie być możliwe umycie wibratora bezpośrednio po stymulacji, nie zwlekaj. Ważne jest, aby utrzymać wibrator w czystości. Krzemionka lub plastik, które są najczęstszymi materiałami używanymi do produkcji wibratorów, jest nieporowata i nie wchłania brudu ani zapachów. Ważne jest jednak, aby utrzymać wibrator w czystości. Należy go umyć, wysuszyć i przechowywać w pudełku, woreczku lub etui. Odłóż go do następnego razu.