You are currently viewing Wibrator do majtek? Co o tym sądzisz?

Wibrator do majtek? Co o tym sądzisz?

Dostępnych jest wiele akcesoriów do stymulacji i masturbacji. Dla kobiet i par najlepszym wyborem są wibratory. Znajdziesz wiele rodzajów i wzorów, które często mogą być dość nieoczekiwane w swoich efektach. Takie majtki mogą być wyposażone w wibratory lub wibratory do majtek. W czym tkwi sekret ich działania? Dla kogo okażą się atrakcyjnym gadżetem? Jak wybrać majtki w zestawie z wibratorem?

Jak wygląda para majtek z wibratorem?

To jest, powiedzmy sobie szczerze, mały skrót myślowy. Istnieją modele, które wyglądają jak majtki, ale mają wypukłość w postaci wibratora. Te jednak należą do rzadkości. Majtki z wibratorami to modele, które można penetrować, ale mają też bieliznę podtrzymującą. Można z nimi zrobić tak wiele rzeczy: pójść na spacer, sprawić sobie przyjemność, zrobić zakupy, czy obejrzeć serial …..

W majtkach z wibratorem najczęściej występują dwie części. Są one na tyle krótkie, że można ich używać do penetracji, ale na tyle długie, że można na nich chodzić lub leżeć w pochwie. Wał jest lekko wygięty, aby dopasować się do anatomii kobiet i stymulować punkt G. Kilka majtek z wibratorem posiada również opcję posuwania. Wałek delikatnie porusza się w przód i w tył, by imitować pokutujący ruch penisa. Można je podgrzewać, co daje bardziej naturalne odczucia.

Wibrator w postaci majtek i jego możliwości

Masażer łechtaczki to zazwyczaj druga część wibratora do majtek. Może to być jedyna część wibratora do majtek, a cała stymulacja skupia się na łechtaczce. Takie majtki z wibratorami oferują świetne opcje dla kobiety, która używa ich sama lub dla par szukających nowych doznań.

Zewnętrzna część majtek z wibratorem jest dość cienka i płaska, więc można je nosić zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Publiczna stymulacja nie zawsze wchodzi w grę. Mogą się na nią zdecydować osoby, które chcą doświadczyć nowych doznań i nie są ograniczone swoimi zahamowaniami. Te majtki z wibratorem mają bezprzewodowe sterowanie. Istnieją również modele, które wykorzystują pilota z kablem, ale są one coraz rzadsze i nie są zalecane do użytku zewnętrznego. W najnowszych i najwspanialszych modelach możesz skorzystać z tradycyjnego pilota lub aplikacji na smartfonie. Nawet jeśli nie chcesz używać ich publicznie, ten gadżet erotyczny jest tego wart.